KVÓTY

18.06.2015 09:10

KVÓTY!
Člověk až žasne nad drzostí, že mi někdo bude vnucovat do baráku někoho, o němž vím, že mi ho brzy vybydlí…. Přestože již máme evropskou zkušenost, když v padesátých letech první generace 300 000 muslimů líbalo de Gauellovi ruce a děkovalo za azyl ve Francii, druhá generace se už vymezovala vůči evropské kultuře a třetí (již zreprodukována na 5 000 000) vypaluje auta a demoluje pařížské čtvrtě…. Co bude dělat čtvrtá, se můžeme jen domnívat. Možná bourat Notre Dame či Socré Coeur a stavět na týchž místech mešity, což vůbec nemusí být science fiction vzhledem k tomu, jak se chovají ke svým vlastním prastarým památkám v Iráku, Lybii, Sýrii a jinde….
    Takže ke kvótám,  o nichž se vedou tak vášnivé diskuse, ale zatím jsem nikde nenašel, že by někdo poukázal na prapůvod téhle schizofrenní situace: Kdo tohle všechno rozvrtal??? Kdo tvrdil, že se v Iráku nacházejí chemické zbraně? Kdo hledal další trapné záminky…. A tak bychom mohli přejet události na celém světě, včetně hrůz ve Vietnamu… Celý svět ví, že tohle všechno mají na triku hošani ze C.I.A. Člověk by řekl, že jsou to drsní, ale v podstatě čestní hoši, co se přiznají ke svému zpackanému dílu a vezmou si kvóty na starost - tedy uprchlíky do USA. S tichou duší se vytratili z diskuse.
    Po šedesáti letech konečně začínám chápat slova mého nebožtíka dědu, když tvrdil, že "Američan je převlečený Rus"! Díky, dědo.