Kniha návštěv

Titulek: Příliš mnoho erotiky... Vložil: čtenářky z Brna Datum: 25.02.2014

Dobrý den,
Znamení doby, tedy Vaše knížka, je žůžovní počteníčko, moc se nám líbila. Má spád, děj i napětí. Jen bychom se rády vyjádřily k erotice, které je tam na náš vkus trochu příliš. Kdyby to byla kniha s poznámkou "erotická", braly bychom to. Ale píšete, že se jedná o politický thriler....

Titulek: Re: Příliš mnoho erotiky... Vložil: autor Datum: 25.02.2014

Milé čtenářky z Brna, jsem rád, že se Vám moje kniha líbila. Co se erotiky v ní týče: v anotaci je uvedeno, že se jedná o alegorii dnešní doby. A v ní hraje roli i tato část lidské činnosti. Postava Silvie, kterou máte patrně na mysli, je přesně tou figurkou na šachovnici: manželka milionáře, může mít všechno, na co si vzpomene, a přesto strádá, svůj přepych pojmenovává zlatou klecí, cítí se být nesmírně osamocena, dokonce tak, že ke svým intimnostem neváhá použít psíka - svého jediného miláčka.... Není to alegorie? Možná zvrácená, připouštím, ale dokresluje celý smutný příběh.

Titulek: Konečně aktuální titul! Vložil: Ing. Vratislav Novák Datum: 17.02.2014

Po přečtení knihy "ZNAMENÍ DOBY" jsem musel plně souhlasit s anotací knihy, že "se jedná o aktuální téma". Dokonce nadčasové! Po té, co policie obvinila Petra Nečase a státní zástupce Ivo Ištvan kličkuje opět jak zajíc v brázdě, považuji tuto knížku za velmi zdařilou, takřka vizionářskou.

Titulek: ZNAMENÍ DOBY Vložil: STANDA Datum: 28.01.2014

Knihu jsem přečetl již na Nový rok. Perfektně vystihuje nejen současnost, ale i alegorický závěr. Postava Ježíše dokonale odkryla nitra všech "hrdinů". Doporučil bych to jako povinnou četbu všem politikům.
Standa Procházka, Řeporyje - Praha 5

<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek