ANNA ŠABATOVÁ BY SE MĚLA ZODPOVÍDAT

14.10.2015 08:01

O tom, že jablko napadá daleko od stromu svědčí i orientace Anny Šabatové, coby ombudsmanky, tedy veřejně činné osoby, kterou platíme my všichni ze svých daní, proto máme právo se vyjádřit k její činnosti, připomínající spíš řádění sopky než slušné úřednice dbající o naše blaho.

Otec Jaroslav Šabata jako předseda akční  trojky na filosofické fakultě v Brně likvidoval studenty a připravoval jim doslova peklo. (Své by mohla vyprávět například bývalá pracovnice Muzea Vyškovska dr. Renáta Zemanová, která si kvůli němu odseděla dva roky v kriminále....)

Ale dcera Anna Šabatová snad předčila i svého tatíka.... Nedávno navštívila zařízení ministerstva vnitra v Bělé-Jezová na Mladoboleslavsku a velice se pohoršovala mimo jiné nad tím, že jsou utečenci večer "vyvlékáni z postelí" a přepočítáváni. Přitom i velice umírněné kruhy varují, že mezi těmito uprchlíky se nacházejí zcela jistě radikálové Islámského státu s největší pravděpodobností plníce zadané úkoly. Riziko je maximální! Jak jinak se přesvědčit, že nějaký potenciální terorista nezmizel, než večerním přepočítáváním stavů...!!!

Paní Šabatová snad ani neví, co činí. V tom případě jí odpusť, ó Bože! Ale pokud ví, pak by  měla vysvětlit své jednání před bezpečnostní komisí Parlamentu České republiky. Protože tady už končí sranda a zprofanované hříčky na lidská práva!